Mistrzostwa powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

27 września w Bolewicku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie w rywalizacji sportowej podjęli walkę z innymi szkołami choć było to bardzo trudne, ze względu na brak uczniów klasy ósmej i dużą ilość zawodników z klasy czwartej. W rywalizacji dziewcząt klas IV – VI nasze zawodniczki zajęły IX miejsce, podobnie jak i też uczniowie w tejże samej kategorii. W rywalizacji dziewcząt klas VII – VIII nasze zawodniczki wywalczyły V miejsce, będąc bardzo blisko podium, a chłopcy rywalizacje biegową zakończyli na X miejscu. Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuku w nastepnych zawodach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2023/2024 i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.