Turniej PORS Junior

W zeszłą sobotę w Trick Shot Club Lwówek odbył się turniej PORS Junior (Polski Otwatry Ranking Snookera), w którym udział wzięło między innymi 4 uczniów naszej szkoły. Zawodnicy na codzień trenują w lwóweckim klubie, jednak po raz pierwszy mieli okazję zmierzyć się z zawodnikami spoza klubu w prawdziwym turnieju pod patronatem Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego.

I tak z naszej szkoły miejsca na podium zajęli: Marcin Kliks i Krzysztof Nowakowski (exequo 3 miejsca). W zawodach udział wzięli również Bogusław Nagadowski (5 miejsce) i Julia Nagadowska (7 miejsce).

W turnieju zwyciężył Wiktor Kaczmarek – Pniewy, a drugie miejsce zajął Adam Michalski – Poznań.

Liczymy na dalsze snookerowe sukcesy naszych uczniów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2023/2024. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.