Predator 2023

Udało się!
Nasza szkoła pozytywnie przeszła proces weryfikacji i zakwalifikowaliśmy się do Predator Games 2023, czyli do międzyszkolnych rozgrywek e-sportowych dla 1024 szkół z całej Polski. Jest to wspaniałe wydarzenie, w którym młodzi pasjonaci gamingu mogą zrealizować swoje marzenie o byciu profesjonalnym e-sportowcem. Każda drużyna składa się z 16 osób i rywalizować będą w czterech grach: League of Legends (LOL), Fortnite, Rocket League, Szachy. A oto lista naszych reprezentantów:
League of Legends (LOL): Alicja Nowicka (kapitan), Paulina Cebernik, Zuzanna Kordyla, Jakub Majorek, Filip Minge, Tatiana Szarata
Fortnite: Aleksander Trzybiński (kapitan), Błażej Golec, Miłosz Klupczyński, Kacper Rajewski
Rocket League: Piotr Lisek (kapitan), Igor Jarnut, Jan Nowak, Kacper Rosolski
Szachy: Roksana Ratajczak (kapitan), Julia Kawała
Pierwsze rozgrywki zaczynają się już 31 marca. 🎮
Trzymajmy mocno kciuki za naszą drużynę, a reprezentantom życzymy powodzenia! 🍀

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2022/2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.