Konkurs AVATAREK 2023

12 stycznia 2023 odbył się szkolny etap (eliminacje) Konkursu Informatycznego AVATAREK, którego głównym organizatorem jest Zespół Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań technologiami informacyjno-komunikacyjnymi wśród uczniów oraz ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych.

W eliminacjach wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły. Byli to przedstawiciele z klasy 6 (Filip Chwalisz, Wojciech Grobys, Anna Kudełka, Antoni Kudełka, Hubert Pilc, Jakub Pilc) oraz 8a (Paulina Cebernik, Marta Jarnot, Julia Kawała, Alicja Nowicka, Roksana Ratajczak, Kacper Rosolski, Tatiana Szarata, Nikola Szulczyk, Aleksander Trzybiński).

W drugim etapie, który odbędzie się 20 lutego br. w Rokietnicy, naszą szkołę będą reprezentować Paulina Cebernik i Alicja Nowicka. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, szczerze gratulujemy. Paulinie i Alicji życzymy powodzenia w półfinale. Będziemy trzymać kciuki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2022/2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.