Kosz serce

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie! Mieszkańcy wsi Zębowo!
Tradycją naszej szkoły i przedszkola jest pomoc osobom potrzebującym . Od wielu lat zbieramy nakrętki i przekazujemy je na cele charytatywne. W tym roku szkolnym Wolontariusze ( nasi uczniowie) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu panią Emilią Przewoźną- Lamcha podjęli się wyzwania jakim jest zdobycie funduszy na zakup pojemnika kosz serce do zbiórki nakrętek . Stąd zwracamy się o pomoc o symboliczne wpłaty na ten cel. Koszt takiego pojemnika wraz z dowozem to 2000 złotych. Członkowie koła zwrócili się już o pomoc do Pana Burmistrza Piotra Długosza i Pana Sołtysa Marcina Weimanna. Przedstawiciele władz obiecali dofinansować zakup. Myślę, że miła byłaby pomoc rodziców naszych uczniów i społeczeństwa wsi Zębowo. Osoby chętne , aby wspomóc naszą akcję proszę o wpłaty na konto Rady Rodziców: 42 1020 4144 0000 6402 0161 0450 z dopiskiem Kosz Serce. Dziękujemy za życzliwość. Ewa Ratajczak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2020/2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.