„Bobrowe” zmagania naszych uczniów

Podobnie jak w ubiegłym roku młodzież naszej szkoły zmagała się z problemami z życia bobrów. 13 listopada 2019 roku w samo południe 10 uczniów zalogowało się na platformę e learningową dzwonek.pl, by wraz z kilka tysiącami uczniów z całej Polski rozwiązywać zadania Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr.
Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie poznają swoje wyniki dwa tygodnie po konkursie, a rezultaty uczniów z całego kraju będą ogłoszone za miesiąc.
Bardzo chciałabym podziękować uczniom, za udział w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie. Gorące podziękowania przesyłam również ks. Adrianowi Bączyńskiemu za pomoc w organizacji konkursu.
Magdalena Szukała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2019/2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.