„BOBROWE” zmagania naszych uczniów

W dniach 16-18 listopada 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”. Kilka tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązywało te same zadania w ciągu jednej godziny. Do konkursu z naszej szkoły przystąpiło 12 uczniów. W kategorii Junior (dla klas 7-8) naszą szkołę reprezentowali: Paulina Cebernik, Amelia Grajek, Julia Kawała, Adrian Kupś, Filip Minge, Roksana Ratajczak i Maja Szwedek. W kategorii Benjamin (dla klas 4-6) wzięli udział: Wojciech Grobys, Marcel Jarnot, Jakub Pilc, a kategorii Skrzat (dla klas 1-3) Julia Szajba i Kalina Weimann. Po raz kolejny zawody były organizowane za pośrednictwem platformy e learningowej dzwonek.pl.
Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie poznają swoje wyniki dwa tygodnie po konkursie, a rezultaty uczniów z całego kraju będą ogłoszone za miesiąc.
Bardzo chciałabym podziękować uczniom, za udział w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie. Gorące podziękowania przesyłam również p. Zbigniewowi Gawełkowi i p. Emilii Przewoźnej-Lamcha za pomoc w organizacji konkursu. Magdalena Szukała.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.